Hotel Zlatý kohout

Mladá Boleslav

Železná 31, Mladá Boleslav, 293 01

Telefon:+420 326 721 937
GSM:+420 773 476 797
Fax:+420 326 721 940
E-mail:recepce@zlatykohout.cz
Web:www.zlatykohout.cz
Hotel Zlatý kohout poskytuje ubytování v historickém centru města Mladá Boleslav, které se nachází v regionu Český ráj.

Hotel Zlatý kohout nabízí:

Původně měšťanský dům na Staroměstském náměstí byl postaven ve 14.století a nově zrekonstruován v roce 1994 pro využití jako hotel. Má atmosféru rodinného podniku. V tomto příjemném prostředí najdete atypické komfortní pokoje zařízené stylovým nábytkem. Veškeré pokoje jsou vybaveny TV se satelitem, minibarem a samostatnou koupelnou a WC, rychlé wifi zdarma,hotelový parkovací dům s kamerovým systemem nonstop zdarma, hotel otevřen NONSTOP. V rámci ubytování podáváme snídaně formou švédských stolů. Salonek pro meeting pro 20 osob je v ceně ubytování.

Naše komfortně zařízené pokoje skýtají stylové ubytování. Pokoje jsou zařízeny stylovým nábytkem a vybavením. Ubytování pro naše návštěvníky zajišťujeme také formou polopenze.

Restaurace ve sklepení hotelu Zlatý kohout nabízí lahodné speciality naší kuchyně, samozřejmostí je oddělená kuřácká a nekuřácká část. Restaurace disponuje venkovní letní zahrádkou, volným připojením k Wi-Fi a velkou LCD obrazovkou. Prostory restaurace jsou ideální pro svatební hostiny, firemní večírky, pořádání oslav a další společenské akce.

Pořádání oslav je možné v prostorách naší restaurace. Poskytneme pohoštění z širokého výběru jídel a nápojů. Pokud chcete využít pořádání oslav v našem hotelu, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Fotogalerie