Adventní trhy v Mladé Boleslavi 2019

Mladá Boleslav

Jako každý rok, tak i letos se Adventní trhy a jarmarky v Mladé Boleslavi konají na více místech. Od neděle 1. do neděle 22. prosince je každý večer připraven bohatý program v parku na Výstavišti. V sobotu 7. prosince je od 9 do 16 hodin na Českobratrském náměstí Vánoční jarmark, o víkendu 14. a 15. prosince se budou prodávat lahůdky a rukodělné výrobky na Staroměstském náměstí na 8. adventních trzích a na Mladoboleslavském hradě pořádají jarmark v sobotu 14. prosince od 10 do 18 hodin.

Ne 1. 12. – ne 22. 12., 16.00 – 20.00 Večerní adventní trhy
Večerní adventní trhy nabízí bohatý kulturní program. Na Výstavišti kromě prodejních stánků a atrakcí všeho druhu naleznete i pódium, kde se každé odpoledne od 16.00 do 20.00 hodin odehrává divadlo nebo hraje živá hudba. Z účinkujících zde vystoupí například Nezávislé divadlo se svými pohádkami, Lucky´s, Jednota bratrská, Sbor Paprsek, Bohemian bards, KTP, Ty a My Country, Kapela Kafe a další.

Sobota 7. 12., 9.00 – 16.00 Vánoční jarmark
Českobratrské nám. a Sbor českých bratří. Tradiční vánoční tržiště, prodej vánočních dekorací, rozmanité občerstvení, nefalšovaná vesnická zabijačka, kulturní program ve Sboru zajistí studenti ISŠ Na Karmeli, pohádky, koledy, písně, živý betlém atd..

Sobota 14. 12., 10.00 – 18.00 Vánoce na hradě
Muzeum Mladoboleslavska. Vánoční svátky patří k těm nejkrásnějším v roce. Přijďte si užít předvánoční atmosféru také do romantického areálu mladoboleslavského hradu, kde je pro Vás čeká nejen jarmareční prodej tradičních výrobků od místních výrobců či lahodné občerstvení, ale také prodej antikvariátních knih. Připraven je i bohatý doprovodný program, který Vás přenese do poklidného času Vánoc. Těšit se můžete na vystoupení dětského folklorního souboru Kominíček. Můžete se zapojit do zábavně poučných her pro děti i dospělé či do hlasování do výtvarné soutěž. Užít si můžete také stálou expozici muzea občerstvenou o vánoční dekorace. Čeká na Vás výstava věnovaná tradici obdarovávání Dar, dárce, darovaný, nebo výstava roztomilých a vtipných dobových vánočních přání a novoročenek - Šťastné a veselé. Na hradě je také připravena schránka na dopisy adresované Ježíškovi a stejně tak vánoční strom, kam můžete zavěsit své vlastní přání adresované Vašim přátelům, příbuzným a všem Vašim bližním. Vstupné 5 Kč.

So 14. 12. – ne 15. 12., 9.00 – 17.00 8. Adventní trhy
Staroměstské nám. Prodej rukodělných výrobků, slaných a sladkých lahůdek, teplých nápojů, vánočních dekorací a další.


Fotogalerie