Vzdělávací centrum Na Karmeli

Mladá Boleslav

Na Karmeli 1457, Mladá Boleslav, 293 01

Telefon:+420 326 823 071
E-mail:nakarmeli@skoda-auto.cz
Web:www.nakarmeli.cz
www.vcnk.cz
Vzdělávací centrum Na Karmeli je od roku 2007 nejen zajímavým propojením historické a moderní architektury, ale také reprezentativním prostorem, který lze využít k pořádání vzdělávacích a společenských akcí.
  • Nová budova nabízí moderně vybavené učebny, zasedací místnosti a dva sály, jež lze spojit ve velkou přednáškovou aulu. Vyjma přednášek a diskusních fór zde zázemí našly také filmové festivaly nebo oblíbené cestovatelské diashow. V proskleném atriu se koná řada dnes již tradičních akcí – Floristické dny, Cestovatelský festival nebo přehlídka středoškolských možností Edukart. 
  • Kostel svatého Bonaventury je využíván pro výstavní účely, módní přehlídky, nebo hudební a pěveckou produkci. 

  • Na rozlehlých terasách vzdělávacího centra se odehrávají venkovní akce pro veřejnost – Slavnosti letního slunovratu, Boleslavské okruhy, Majáles a další.

  • Vzdělávací centrum Na Karmeli je místo kde se spojuje minulost s budoucností. Také proto zde byla otevřena monumentální časová osa, která zahrnuje dějiny světa, českých zemí, Mladé Boleslavi a automobilky od 2000 let před Kristem po dnešek. Její prohlídka je bezplatná. 

Přijďte i vy objevit dokonalé propojení vzdělávání a zábavy.

Akce

30.11.2022 19:00

DIASHOW SAŠI RYVOLOVÉ – ISLAND – KRAJINA SOPEK A LEDOVCŮ

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve 30.11.2022 od 19 hodin na diashow Saši Ryvolové – Island – krajina sopek a ledovců.
Všechny akce

Fotogalerie